Witam

Cześć

Od czego by tu zacząć... ?
A więc stało się to o czym myślałam już od dłuższego czasu. Założyłam tego bloga, bloga o tym czym się interesuje i co wiążę się z moim przyszłym zawodem. Wiem, że jest wiele naprawdę bardzo dobrych blogów o tej tematyce ale chcę spróbować swoich sił. Myślę, że ten blog pozwoli mi się rozwijać jako przyszłej kosmetyczce.Co tutaj znajdziecie ?

Postaram się przedstawić wam swoją opinię na temat kosmetyków, które przetestowałam na sobie. Plusem będzie z pewnością to, że opisywane przeze mnie produkty będą w większości w przystępnych dla każdego cenach. Postaram się podejść do każdego tematu profesjonalnie i wykorzystam do tego wiedzę jaką posiadam. Nie uważam się za jakąś specjalistkę, ale chcę się rozwijać. Obecnie jestem na drugim semestrze szkoły kosmetycznej a w czerwcu będę miała egzamin z pierwszej kwalifikacji, czyli zabiegów kosmetycznych twarzy. Liczę także, że nauczę się również dużo od was. Chciałabym także przekazać wam moją dotychczas zdobytą wiedzę kosmetyczną, czyli takie posty takie trochę z teorii kosmetycznej. Przy recenzji każdego kosmetyku wgłębię się także dokładnie w jego skład. A poza tym znajdziecie tutaj posty dotyczące nie tylko pielęgnacji cery i ciała , ale także makijażu, włosów, zabiegów kosmetycznych itp.


Ten blog w szczególności jest stworzony dla was, dla moich przyszłych czytelników, mam nadzieję że komuś przyda się moja wiedza i że ja będę mogła się dzięki temu rozwinąć oraz nauczyć czegoś od was.

Mam naprawdę dużo pomysłów. Posty będą pojawiać się systematycznie, będą profesjonalne ( a przynajmniej z całych sił postaram się aby takie były) i tworzone z myślą o was dlatego. Liczę się z waszą opinią, jeżeli zauważycie jakieś błędy lub z czymś się nie zgadzacie to chętnie wysłucham waszego zdania. Jestem otwarta. Liczę się także z taką konstruktywną krytyką.

Jak już mówiłam blog stworzyłam z myślą o was, dlatego postaram się poruszać takie tematy, które was interesują. Dlatego czekam także na propozycje od was, o czym wy byście najchętniej chcieli czytać ;)

Pozdrawiam was serdecznie i zachęcam do śledzenia mojego bloga.


2 komentarze:

  1. Witam cie serdecznie i życzę wytrwałości w prowadzeniu bloga.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za każdy komentarz i zapraszam do obserwowania :)
Na wszelkie pytania odpowiadam w komentarzach.
Zawsze odwiedzam wasze blogi.

Copyright © 2014 Moja Kosmetyczna Pasja , Blogger