O mnie

*** Alexis93 ***
Pasjonatka kosmetyków i wszystkiego co z nimi związane. Dyplomowana kosmetyczka obecnie ucząca się również na kierunku technik masażysta. Mam nadzieję, że przyszła zawodowa kosmetyczka i stylistka paznokci. 
Pod pseudonimem Alexis93 kryje się 22-letnia dziewczyna o imieniu Ola, pasjonatka kosmetyków, dyplomowana kosmetyczka, która ciągle pragnie poszerzać swoje umiejętności. Dlatego obecnie uczę się również na kierunku technik masażysta i ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę o nowe kursy i szkolenia, aby w przyszłości jak najlepiej wykonywać swój zawód. Mam nadzieję, że wkrótce mi się to uda i znajdę wymarzoną pracę w salonie kosmetycznym. Jak każda kobieta kocham kosmetyki i pewnie to też jeden z powodów, dla którego powstał ten blog. Kocham kosmetyki, uwielbiam je kupować, używać i testować. Ciągle pragnę się rozwijać z zakresu stylizacji paznokci, dlatego pragnę poszerzać swoje umiejętności o dodatkowe kursy i warsztaty. Na blogu nie chcę skupić się tylko na recenzowaniu kosmetyków, ale także zająć się wszelkimi tematami kosmetycznymi z zakresu pielęgnacji, teorii kosmetologii itp.


Blogerka od 1.04.2013.

Blog powstał z zamiłowania do tematyki kosmetologii i do tego w czym się pragnę spełniać, czyli zawodu kosmetyczki. Zawsze chciałam założyć takiego bloga, ale zawsze coś mnie powstrzymywało. Teraz jest i sprawia mi wiele radości. Uwielbiam blogowanie, moich czytelników i prowadzenie bloga sprawia mi ogromną radość. Jednym z powodów założenia bloga było też sporo wolnego czasu, ponieważ zakładając go nie pracowałam, a jedynie uczyłam się zaocznie. Teraz tego czasu trochę mniej, ponieważ pracuję i ciągle się uczę. Z tego powody blog miał też prawie roczną przerwę, ale mam nadzieję, że uda mi się powrócić do systematycznego blogowania z nową dawką energii,
Chciałabym też poszerzyć bloga o tematykę lifestylową ;) Zobaczymy jak to wyjdzie,

Jako kosmetyczka muszę orientować się w branży kosmetycznej, wszelkich nowinkach i mieć szeroką wiedzę na temat obecnych kosmetyków. Sama nie jestem w stanie wszystkiego sprawdzić, dlatego obecność w sferze blogowej pomaga mi w zdobywaniu wiedzy na temat kosmetyków. Odwiedzając wasze blogi mogę poczytać o Waszych spostrzeżeniach na temat danych kosmetyków i poszerzam swoją wiedzę na temat obecnie dostępnych kosmetyków na rynku. Chętnie też wysłucham wasze zdanie na temat poruszanych przeze mnie tematów.

Przyjmę każdą konstruktywną krytykę :)

Mam nadzieję, że blog wam się spodoba i będziecie częstymi gośćmi na nim. Cieszy mnie każdy obserwator komentarz i każde nowe wyświetlenie .Najwięcej radości daje przecież pisanie dla kogoś. Świadomość, że ktoś czyta to co napiszę daje mi wiele motywacji do dalszego pisania.

2 komentarze:

 1. Ja planuję studia kosmetyczne i szkołę wizażu. Widzę, że mamy podobne pasje i marzenia. Oby się wszystkie spełniły :)
  Życzę powodzenia w prowadzeniu bloga. No naprawdę sprawia dużo frajdy, a każdy miły komentarz podnosi na duchu i daje powera na następne posty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę o szkole wizażu po skończeniu tej policealnej, a później jeszcze jakieś kursy :) Rzeczywiście prowadzenie bloga sprawia przyjemność i każdy komentarz cieszy

   Usuń

Dziękuję, za każdy komentarz i zapraszam do obserwowania :)
Na wszelkie pytania odpowiadam w komentarzach.
Zawsze odwiedzam wasze blogi.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...