O mnie

*** Alexis93 ***
Pasjonatka kosmetyków i wszystkiego co z nimi związane. Dyplomowana kosmetyczka i masażystka. A zawodowo pracująca jako manicurzystka. 
Pod pseudonimem Alexis93 kryje się 24-letnia dziewczyna o imieniu Ola, pasjonatka kosmetyków, dyplomowana kosmetyczka, masażystka i stylistka paznokci, która ciągle pragnie poszerzać swoje umiejętności. Jak chyba każda kobieta kocham kosmetyki, uwielbiam je kupować, używać i testować. A moją wielką miłością stała się stylizacja paznokci. Ciągle pragnę się rozwijać z tego zakresu, dlatego chcę poszerzać swoje umiejętności o dodatkowe kursy i warsztaty.

Blogerka od 1.04.2013.

2 komentarze:

 1. Ja planuję studia kosmetyczne i szkołę wizażu. Widzę, że mamy podobne pasje i marzenia. Oby się wszystkie spełniły :)
  Życzę powodzenia w prowadzeniu bloga. No naprawdę sprawia dużo frajdy, a każdy miły komentarz podnosi na duchu i daje powera na następne posty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę o szkole wizażu po skończeniu tej policealnej, a później jeszcze jakieś kursy :) Rzeczywiście prowadzenie bloga sprawia przyjemność i każdy komentarz cieszy

   Usuń

Dziękuję, za każdy komentarz i zapraszam do obserwowania :)
Na wszelkie pytania odpowiadam w komentarzach.
Zawsze odwiedzam wasze blogi.

Copyright © 2014 Moja Kosmetyczna Pasja , Blogger